נקודת המפגש

נקודת המפגש שלנו ממוקמת ליד דוכן הקפה של סטארבקס. בכניסה לתחנת הרכבת של גן החיות צואולוגישר גרטן, מול הסניף החדש של פרימרק.

בכתובת: Hardenbergplatz 1, 10623 Berlin

*לנרשמים לסיור הקולינרי נקודת המפגש היא בכניסה לפרימארק באלכסנדר פלאץ.

איך מגיעים?

מתחנת אלכסנדר פלאץ (Alexanderplatz) 

יש לקחת את אחת מהרכבות הבאות S3/ S5/ S7/ S9 ולרדת בתחנת צואולוגישר גרטן (Zoologischer Garten).

או הכי פשוט לקחת את אחד מקווי האוטובוס 100 או 200 ולרדת בתחנה האחרונה.

 

מתחנת פרידריך שטראסה (Friedrichstrasse) 

יש לקחת את אחת מהרכבות S3/ S5/ S7/ S9 ולרדת בתחנת צואולוגישר גרטן (Zoologischer Garten).

 

מהתחנה בהאקשר מרקט (Hackescher Markt)

יש לקחת את הרכבת העילית  S3/ S5/ S7/ S9

ולנסוע חמש תחנות עד צואולוגישר גרטן.

 

מהתחנה המרכזית של ברלין (Hauptbahnhof) 

יש לקחת את אחת מהרכבות הבאות S3/ S5/ S7/ S9 ולרדת בתחנה של גן החיות.

 

מהתחנה בפוטסדאמר פלאץ (סוני סנטר) 

לקחת את קו 200 ליד הסניף של הדאנקן דונאטס ולרדת בתחנה האחרונה - צואולוגישר גרטן או עם הרכבת U2 ולרדת בתחנה השישית - צואולוגישר גרטן (Zoologischer Garten).

 

ממלון ABBA 

הליכה של כ-15 דקות: יוצאים מהמלון והולכים ישר ברחוב KNESEBECK STRASSE לכיוון ק'ודאם - KURFÜRSTENDAMM. בק'ודאם פונים ימינה והולכים ישר עד לרחוב JOACHIMSTALER STRASSE. שם פונים שמאלה וממשיכים ישר עד שרואים את תחנת גן החיות (Zoologischer Garten) לשמאלכם ליד הדוכן של סטארבקס.

 

ממלון שאטו מרקיורי 

הליכה של כ-15 דקות: יוצאים מהמלון והולכים ישר ברחוב KNESEBECK STRASSE לכיוון ק'ודאם - KURFÜRSTENDAMM. בק'ודאם פונים ימינה והולכים ישר עד לרחוב JOACHIMSTALER STRASSE. שם פונים שמאלה וממשיכים ישר עד שרואים את תחנת גן החיות (Zoologischer Garten) לשמאלכם עם השעון על הקיר ואותנו מתחתיו.

 

ממלון ברלין ברלין 

יוצאים מהמלון שמאלה ומעבר לכביש יש תחנת אוטובוס ממנה לוקחים את קו 100 לכיוון Zoologischer Garten, שהתחנה האחרונה שלו היא נקודת המפגש שלנו.

 

מלון קראון פלאזה 

יוצאים מהמלון ימינה וברמזור פונים שמאלה. הולכים להנאתכם כשבע דקות עד שרואים את תחנת הרכבת - צואולוגישר גרטן והקפה של סטארבקס מולכם והנה לכם נקודת המפגש.

 

מלון אקסלסיור 

יוצאים מהמלון ימינה והולכים עד לתחנת הרכבת של גן החיות - צואולוגישר גרטן, וממש מתחת לגשר שם חוצים את הכביש שמאלה והנה אני מחייך אליכם מעבר לכביש ליד דוכן הקפה של סטארבקס.

 

מלון IVBERGS

 יוצאים מהמלון ימינה לכיוון ה-קו'דאם ונכנסים לתחנת הרכבת וויטנברג פלאץ - WITTENBERG PLATZ וממנה לוקחים את ה-U2 תחנה אחת ויורדים בצואולוגישר גרטן ומחוץ לתחנה ליד דוכן הקפה של סטארבקס תמצאו אותי מחייך אליכם.

  • Blogger - Black Circle
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube