ארמון-הצווילינגר-דרזדן.png

דרזדן הפנינה הרומנטית

כנסיית-גבירתנו-דרזדן.jpg

גלו את פירנצה שעל נהר האלבה

אין ספק שדרזדן היא אחת הערים היפות באירופה והטוענת לכתר ליפה ביותר בגרמניה. עוצמתה של העיר באה לידי ביטוי בסגנון הארכיטקטוני המפואר בו נבנתה לאורך מאות השנים וכמובן בשחזור הנאמן למקור והלא ייאמן שנעשה מחדש לאחר המלחמה.

במהלך הסיור שלנו בעיר העתיקה נקיף ונעבור ממבנה מרהיב אחד למישנהו: כנסיית גבירתנו ששחזורה המושלם הוא לתפארת וגאוות העיר כולה. ארמון הצווינגר (Zwinger) המפואר הבנוי בסגנון הבארוק, שהעניק לעיר את עיקר פרסומה. כיכר התיאטרון ובו נתרשם מבית האופרה “הזמפר אופר” הידוע באיכותו בכל העולם. וכמובן קיר תהלוכת הנסיכים העשוי מ-25,000 אריחי חרסינה (פורצלן) שעליו מונצחים בשורה השליטים הסקסוניים שחיו בין השנים 1127-1918 ושרד בשלום את המלחמה.

תקרה מעוטרת בציור וזהב

בדרזדן שוכנים לא פחות מ-15 מוזיאונים הנחשבים בעולם עם אוספים שאין כדוגמתם כגון: מוזיאון הציירים הגדולים עם אוסף נדיר ועצום מהמאה ה-15 ועד המאה ה-18. מוזיאון הפורצלן אוסף נדיר מאוספו האישי של אוגוסט "החזק" מלכה המפורסם והשנוי במחלוקת של דרזדן. הכספת הירוקה ובה אחד האוספים הגדולים ביותר שיש באירופה של אוצרות מתקופת הבארוק ועד לתקופה הקלאסית - תכשיטים, זהב, אבני חן, ופסלי ברונזה והיהלום הירוק הגדול והייחודי ביותר בעולם.

בנוסף, לא נפסח על ביקור בצד המודרני והמחתרתי של דרזדן, רובע האומנים.

מקום קסום להפליא ברובע החדש של העיר החושף צד יצירתי, צעיר ותוסס המשלב אמנות רחוב ומרכזי תרבות.

הבסטאי

כמו-כן, אנו מציעים בנוסף למי שמעונין ביקור בשמורת הטבע הבסטאי. במרחק של חצי שעה נסיעה מדרזדן נמצא פלא טבע עוצר נשימה, אחת מהשמורות היפות בעולם !

לתשומת ליבכם: הביקור בשמורת הטבע הבסטאי יכול להתקיים רק אם כל המשתתפים מעוניינים בכך והוא כרוך בתוספת של 15€ למשתתף. בזמן הרישום לסיור יש לציין זאת.

לסיכום: סיור לעיר דרזדן הינו חוויה מומלצת לגיוון הביקור שלכם בברלין ואחת האטרקציות המבוקשות ביותר על תיירים. הסיור מומלץ לזוגות אוהבים, קבוצות חברים ויחידים שרוצים הצצה לעיר המשלבת בין הקסם של ימי הביניים להיסטוריה של גרמניה המודרנית וכמובן השראה לכל מטייל לחזות בכוחו העצום של האדם להרוס ואז לבנות ולשקם מחדש.

Stunning stone Bastei bridge in Saxon Sw

כמה ?

מחיר הסיור 75€ למשתתף. 

בזמן הרישום יש לשלם מקדמה בסך 10€ ואת ההפרש ביום הסיור.

איך ?

ניתן להירשם לסיור החל מאדם אחד, אנשים נוספים נרשמים במקביל וכך נוצרת קבוצה. סיור ייצא עם מינימום 5 משתתפים.

 ? איפה

הסיור יוצא מנקודת המפגש שלנו ברכב (מיניוואן).

לפרטים איך להגיע אלינו נא ללחוץ על הכותרת - נקודת מפגש.

מתי ?

הסיור הקבוצתי מתקיים בימי ראשון ורביעי ב-08.30 בבוקר.

משך הסיור כ-10 שעות כולל הפסקות לנוחיותכם.

אופציה לסיור ביום אחר ניתן בתיאום מראש.

פרטי ברכב

סיור פרטי ברכב מפנק

יציאה מהמלון או הדירה

לסיור לדרזדן מומלץ לצאת בשעה 08.30

  עד 6 משתתפים ברכב

משך הסיור כ-10 שעות

450€

לא רוצים בקבוצה?

רוצים סיור פרטי!