• אמיר בברלין

מפה מקיפה של המקומות החמים שיעזרו לכם לשרוד את החורף הברלינאיכולנו יודעים כמה ברלין מיוחדת: ההיסטוריה המרתקת, התרבות המדהימה, חיי הלילה המסעירים, הארכיטקטורה הייחודית ועוד הרבה יותר.

אבל כשמדובר בתיאור מזג האוויר שלה, אי אפשר לשקר זה יכול להיות רע כמעט חצי שנה.

יתר על כן, כשהחורף מגיע, והזמן הזה של השנה שבה האפרוריות של העיר מגיעה לשיאה אנחנו יכולים בקלות לקבל מצב רוח קודר. אני לא מגזים כאשר אני אומר שלפעמים אני מעדיף פשוט להישאר בבית מתחת לפוך ולצפות בעונה האחרונה של משחקי הכס, במקום לטייל ברחבי העיר עם הקור המקפיא ששורר בחוץ.

אנחנו לא יכולים לעשות שום דבר עם מזג אוויר גרוע, אבל אנחנו יכולים למנוע ממזג אוויר גרוע להשפיע על מצב הרוח שלנו! לא צריך לברוח מהעיר כדי לברוח מהחושך ומהמלנכוליה.

הנה כמה הצעות לשרוד את החורף בברלין ולמצוא את החום שהנשמה שלנו זקוקה לו כל כך. האם חשבתם אי פעם על סדנאות יוגה, עיסויים תאילנדים או בילוי יום בספא? להלן מפה מותאמת אישית בכל הקשור לכך.


יש להסתכל על המפה המותאמת אישית באינטרנט ולהחליט היכן תרצו לעשות מדיטציה במקום נוח ושקט או אם אתם צריכים קצת לזוז במקום או לבחור היכן לעשות כמה תרגילי יוגה, או איפה לבלות יום בטבע ולנשום אוויר צח. ואפילו אם רק תרצו לאכול בריא עם ארוחה צמחונית או טבעונית ולשפר את התזונה שלכם - פשוט הכנסו למפה המותאמת אישית וקבלו השראה (:
#berlinblog #berlinspa #berlinyoga #berlinwinter #berlinfall #nanspa #liquidrom #vabali

לוגו אמיר בברלין עברית.png

עקבו אחרינו 

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Blogger

© 2013-2021 Amir in Berlin. All Rights Reserved