• אמיר בברלין

ברצינות: חמשת המקומות שחייבים לאכול בהם הסתיו הזה בברלין


הקיץ הסתיים והסתיו בפתח. וגם אנשים חשים את זה כי יצא לי לראות שלושה צעירים במעיל גשם כבר.

הקיץ שלי היה עסוק מאוד, מלא תיירים שהיה צריך להראות להם מקיסמה של ברלין. סיורים חדשים לבנות, מקומות בהם צריך להיות וכל זה בשביל שאוכל להמשיך ולכתוב לכם את הבלוג הזה. ולכן הייתי צריך קצת השראה חדשה היכן לאכול בימים אלה. למזלי, תמיד יש איפה לאכול בברלין.

אז שנתחיל?.

שישי - Shishi


בחצר האחורית של ריטרשטראסה המתעצמת יותר ויותר, שישי הוא המקום החדש של שני אחיאל, אשר מתמקדת במרכיבים מקומיים ואורגניים בתפריט, כמו גם יין טוב ומוסיקה מהנה לריקודים לאחר האוכל. אין שכנים למגורים בסביבה וסדרת המסיבות הראשונה שלהם נקראת שפריץ - אז יאללה בלאגן


Ritterstraße 12, 10969 Berlin Kreuzberg, Mon–Fri 12:00–23:00, Sat 11:00–00:00


Markthalle Neun - מרקט הלנוי


אם אתה רוצים לדעת למה סצינת האוכל בברלין טובה כמו שהיא היום, בואו לבקר במתחם הזה. השתלטותו של אולם השוק של המאה ה -19 על ידי שלושה בחורים שאפתניים מדי בשנת 2011 היה ציון דרך בהתפתחות העיר, ואת רחוב המזון ביום חמישי שיזמה קביטה מילו בשנת 2013 היתה נקודת המוצא עבור יזמים צעירים רבים. היום, המתחם כולל תערובת אקלקטית של ספקים קבועים כמו מאפיית המאכל האיטלקית יוצאת הדופן סירוני, מקום הבשר המעושן האהוב "ברביקיו סטף ברביקיו", "הקומפל אנד קולה" השופע והשקוף (שרבים מהם אומרים שהם עושים את המבורגר הטוב ביותר בברלין), חנות הפסטה האומנותית של מאני בפסטה, העוגות הטעימות של דודה בני, רוכל למוצרים אזוריים מצפון לברלין, מחרחר גבינה, מזנון עם כלים נועזים מכל רחבי העולם, שוק ועוד הרבה יותר . מוטב להביא קצת זמן וקיבה ריקה.

Eisenbahnstrasse 42–43, 10997 Berlin Kreuzbergאנה בלום - Anna Blume

אין מקום טוב יותר לבראנץ' בברלין מאשר בשכונה האופנתית של פרנצלאואר ברג. ואין מקום טוב יותר לעשות זאת מאשר באנה בלום. החל בקפה הטעים, הלחמים והעוגות, פשוט וטעים.

אנחנו מבקרים בה בסיור הקולינרי שלנו אז כדאי לכם להצטרף אליו: https://www.amirinberlin.com/culinary-tour


Kollwitzstraße 83Coffee drink your monkey - הקוף שלך שותה קפה

אחד מבתי הקפה החדשים שנפתחו בשרלוטנבורג בסביני פלאץ.

מקום מגניב להתחיל בו את היום שלכם עם קפה איטלקי טוב וסנדביץ בריאות ככה טעיםםם.


Savignypl. 11, 10623 Berlin
Tajikistan Tea room - בית התה טג'יקיסטן

וכמו שציינו בכותרת הסתיו מגיע ולכן אין דרך טובה יותר להתחיל ולחזק את המערכת החיסונית שלכם בתה טוב - וזה בדיוק המקום. בתוך חצר אלגנטית במרכז העיר יש חדר תה יפהפה המעוצב בסגנון פרסי קלאסי: עמודי עץ מגולפים, נברשות ושטיחים פרסיים על הרצפה. לגמתי תה ג'ינג'ר, שאותו קיבלתי עם כמה ממתקים רוסיים מסורתיים, וביליתי את אחר הצהריים בקריאת ספר על כריות מפנקות - ונרדמתי


Oranienburger Str. 27


#berlinblog #cafe #berlinrestaurant #annablume #coffeedrinkyourmonkey #shishi #markthalleneun #culinarytour

פוסטים אחרונים

הצג הכול
לוגו אמיר בברלין עברית.png

עקבו אחרינו 

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Blogger

© 2013-2021 Amir in Berlin. All Rights Reserved