• אמיר בברלין

שבוע האופנה בברלין 15-18 בינואר 2019

שבוע האופנה בברלין ביסס את עצמו כאחד מ -5 אתרי האופנה המובילים בעולם, לצד מילאנו, לונדון ופאריס.

יותר מ 200,000 מבקרים ומעל 70 מופעי אופנה, של מיטב המעצבים בעולם.

אבל שלא כמו מילאנו ופאריס, ברלין היא, איך לומר זאת בעדינות - "מלוכלכת"?. העיר מוותרת על הגלאם הרגיל כי ערים אחרות בוחרות בו ודווקא מתרכזת בתחומים כמו סגנונות רחוב, אופנה אתית לראווה ומעצבים צעירים ומקומיים.

לכבוד שבוע האופנה בברלין, ערכנו רשימה של מה שעושה את האופנה של ברלין לכזו מוצלחת:
תערוכות פרימיום, 15-17 בינואר, 2019

מאז 2003, PREMIUM יריד הסחר מהמובילים בין האירועים החשובים בתערוכה שמקדם סחר הוגן בינלאומי, כמו גם בפלטפורמת הרשתות החברתיות עבור אופנה עכשווית מתקדמת. כמנהיגה של חדשנות וחלוצה בתעשייה, צוות PREMIUM מנתח ללא הרף תהליכי חיים חדשים על מנת להגדיר ולהציג את המגמות של העתיד.

עם 1,000 מותגים ו -1,800 אוספים וכן 30% תוויות חדשות לעונה, PREMIUM מבטיחה לתעשייה מבחר נבחר של האוספים הבינלאומיים המבוקשים ביותר תחת קורת גג אחת. עם תצוגה מקדימה עונתית של אופנה עכשווית בינלאומית, PREMIUM תציג אופנה עם השקפה מרגשת על עונת האופנה הקרובה.

לאינפורמציה נוספת ללחוץ כאן


פנורמה ברלין, 15-17 בינואר 2019

בהתאם למשמעותה של המילה פנורמה, פנורמה ברלין מציעה סקירה רחבה של אוספי נשים וגברים לאומיים ובינלאומיים. שוב ושוב, היא מעשירה את הנוף הבינלאומי ומדגישה את עצמה בסחר הוגן עם מותגים חדשים חזקים ורלוונטיים בתחומי הלבוש הפורמלי ו המזדמן, העכשוי, נעליים ואביזרים. בתוספת גודל כמו גם סגנון חיים נבחר.

מאז הבכורה שלה בינואר 2013, היריד הפך במהירות להצלחה פינומנלית וכיום מציג יותר מ 800 מותגים בעשרה אולמות על יותר מ 45,000 מטרים רבועים של שטח התצוגה.

ליתר פרטים ללחוץ כאן


הצג & הזמן, 15 - 17 בינואר 2019

ההופעה והתערוכה יתקיימו בפעם השלישית בקולהאוס בשטח תחנת הרכבת בברלין. הקונספט שמאחורי התערוכה מבוסס על מהדורות החורף והקיץ המוצלחות של 2018. תיק העבודות יציג יותר מ- 200 אביזרי אופנה, נעליים, אביזרים ותכשיטים בהקשר של מוצרי ניסיון קמעונאי כגון מוצרי יופי, עיצובי פנים, אמנות, מוסיקה ומגזינים.

ליתר פרטים ללחוץ כאן


נאוניט 15-17 בינואר

היא הפלטפורמה הגלובלית לאופנה של העתיד וחדשנות בת-קיימא. תחת שם חדש ועם רעיון חדש.

ליתר פרטים ללחוץ כאן


לחפש, 17-15 בינואר, 2019

כמו הקול של תרבות הרחוב, SEEK מציג מותגים נבחרים בכל עונה, כי יש לו את היכולת באופן מושלם לתרגם את הרחוב הנוכחי ומגמות עירוניות. תיק העבודות כולל מותגי בגדי גברים, כמו גם מספר גדל והולך של אוספי נשים ואוניסקס. בנוסף לאוספי אופנה, SEEK מציג מגוון רחב של נעליים, אביזרים, גאדג 'טים, קוסמטיקה, ובגדי בית.

מאז הופעת הבכורה בשנת 2009, התמקד SEEK על אוטונומיה, מגזרים אנטי מגמתיים, מסורת ומוצא. מאופיין על ידי תת תרבויות, מוסיקה ואמנות, החשש העיקרי של SEEK הוא יצירה ושמירה על ערכים מחדש. על הרקע הזה, SEEK מברך מעל לכל מותגים, לשמור על האינדיבידואליות שלהם דרך תחייה מתמדת מבלי לשכוח את השורשים.

ליתר פרטים ללחוץ כאן

לוגו אמיר בברלין עברית.png

עקבו אחרינו 

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Blogger

© 2013-2021 Amir in Berlin. All Rights Reserved