• אמיר בברלין

שני המקומות המדהימים והרוחניים שאתם חייבים לבקר בהם בברלין

ברלין הופכת ליעד תיירותי פופולרי יותר ויותר; בשנת 2016, מספר המבקרים הבינלאומי עלה על שלושים מיליון בפעם הראשונה. בשל חיי הלילה התוססים שלה, תרבות עשירה ואגמים מדהימים ואטרקציות טבעיות, ברלין יכולה לשרת את כל הנוסעים, בין אם זה אנשים צעירים המחפשים חופשה מהנה או מטיילים רוחניים המחפשים חוויה המבוססת על אמונה.ארגון התיירות העולמי העריך כי כ -300 מיליון עולי רגל מבקרים באתרי הדת המרכזיים בעולם מדי שנה; עם זאת, מקומות רוחניים נפלאים רבים זמינים גם בערים אחרות, כגון ברלין.הברלינר דוםהקתדרלה הברוקית המרהיבה של ברלין היא היסטורית ורוחנית ואחד המקומות החשובים ביותר בברלין.

זוהי הכנסייה הגדולה ביותר בעיר, הכוללת כיפה בגובה של 70 מטר וחלונות זכוכית צבעוניים מדהימים.

המראה החיצוני המפואר שלה מגלם רוחניות וכוח, ואילו הפנים החגיגיים מספקים אווירה שקטה ומהורהרת.

הנוף מהכיפה הוא מרהיב ושווה את 270 הצעדים עד הטופ.

מומלץ מאוד להיכנס פנימה, במיוחד בתקופת הכריסמס וסתם ליידע כללי, מרבית משפחת המלוכה (ההוהנצולרן) קבורים במרתפי הכנסיה, מה שמכניס אלמנט ספוקי נוסף לכל היופי הזה.

Berliner Dom

Am Lustgarten, 10178 Berlinחדר הדממה


נבנה בשנת 1994 וממוקם בלב ברלין, חדר השתיקה מציע למבקרים מקום כדי לעשות מדיטציה ולהתחבר עם האני הפנימי שלהם. זהו חלל פשוט, ללא קישוט, מתאים למבקרים של כל הדתות והאמונות. האלמנט החזותי היחיד הוא שטיח ארוג אשר נועד לסמל את החושך החודר לאור, מה שמביא לחוויה אינטנסיבית ומודעת יותר, אלמנט מרכזי לחיפוש עצמי. החדר, כך אומרים, יעזור לכם לגלות יותר על עצמכם ועל דעתכם; בשילוב עם טכניקות גילוי עצמי אחרות, תרגול המדיטציה יכול לעזור ולשפר את חייכם באופן מוגש ומספק יותר.

The Room of Silence

Pariser Platz 7, 10117 Berlin


#berlinerdom #berlin #museum #silenceroom #berlinblog

לוגו אמיר בברלין עברית.png

עקבו אחרינו 

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Blogger

© 2013-2021 Amir in Berlin. All Rights Reserved